Prekių pristatymo sąlygos

Prekės, yra siunčiamos iš Lietuvos Respublikos teritorijos, todėl visoje Europos Sąjungoje nebus taikomi jokie papildomi (pvz.: muitų) mokesčiai.

Pristatymas trunka 2-4 dienas (kai kuriais atvejais 2-4 savaites ar ilgiau).

Prekės yra siunčiamos registruotu paštu, per kurjerių tarnyba arba paštomatu. Priklausomai nuo prekės dydžio ir svorio, taip pat jūsų gyvenamosios vietos.

Puslapyje nurodyti prekių pristatymo terminai gali būti netikslūs, prekių pristatymas gali trukti tiek greičiau, tiek ilgiau. Jei jum svarbus prekės pristatymo terminas, pasitikslinkite jį susisiekdami. Jei prekės iš tiekėjų negausime per mėnesį laiko, galėsite susigrąžinti sumokėtą sumą.

Prekės yra išsiunčiamos tik gavus apmokėjimą.

Prekes galima atsiimti ir Šiauliuose bei Panevėžyje, susitarus iš anksto. Apie tai nurodykite užsakymo komentaruose darydami užsakymą.

Prekes siunčiame ir į kitas šalis, susisiekite naudodamiesi kontaktų forma ir nurodysime siuntimo kainą. Taip pat siūlome susisiekti, jei pageidaujate kitokio pristatymo būdo.

Prekė bei aprašymas gali nežymiai skirtis nuo nuotraukos ir aprašymo parduotuvėje. Jei abejojate prekės aprašymo ir jos nuotraukos susisiekite su mumis. Po to pretenzijos nepriimamos.